O nás

Sme rodinná firma, ktorá vznikla v roku 1991. Založená bola pánom Milanom Glucom. V začiatkoch sa jednalo iba o betónovú výrobu, ale postupom času sa firma rozšírila o výrobu plastových produktov a zastrešenie bazénov.


Spoločnosť Gluc PBS s.r.o. vznikla v roku 2012 a bola nadviazaním na podnikanie pána Milana Glucom, kedy sa k nemu pripojili jeho synovia Pavel Glucom a Ing. Martin Glucom. Keďže sa firme veľmi darí, výroba plastových produktov bola rozšírená do nových priestorov.


Firma sa špecializuje na výrobu bazénov, zastrešenie, prečerpávacích staníc, vodomerných šácht a množstvom ďalších plastových výrobkov na zákazku. Produkty sú zvárané najmodernejšou možnou technikou. Všetky výrobky sú certifikované a prešli skúškou nepriepustnosti.


Vďaka vysokej kvalite, priaznivé cene, osobnému prístupu a rýchlemu dodaniu si získala veľa spokojných zákazníkov nielen v slovenskom republike, ale aj v strednej Európe. Výhodou je bezpochyby doprava po celej slovenských republike ZADARMO.


Prístup je jedinečný v tom, že ku každej zákazke pristupujeme individuálne, teda naše produkty vytvárame zákazníkom priamo na mieru. Na trhu pôsobíme viac ako 26 rokov a do budúcnosti sa chceme zaradiť medzi špičku v tomto odbore.
Napíšte nám