Upravit možností cookies

O nás

Firma GLUC PBS s.r.o. bola založená 10. 1. 2012 ako rodinná firma. Nadviazala na podnikanie v oblasti výroby betónových produktov, ktorá začala v roku 1993. Názov spoločnosti je odvodený od priezviska konateľov a skratku PBS tvoria slová plast, betón a softvér, ktoré špecifikujú oblasti, na ktoré sa firma orientuje.


Od roku 2012 sa podnik začal venovať aj výrobe plastových nádrží. Po ďalších 3 rokoch (v roku 2015) sa pridala produkcia plastových bazénov. V roku 2018 bola pripojená aj výroba hliníkového zastrešenia. Sídlo firmy a dielňa, kde sa produkuje zastrešenie, sa nachádza v Klimkoviciach neďaleko Ostravy. Výroba bazénov a nádrží bola premiestnená do väčších priestorov v Ostrave-Hermaniciach.


V súčasnosti má firma 80 stálych zamestnancov a je rozdelená na 4 strediská. Výrobky distribuuje hlavne v rámci Českej a Slovenskej republiky, ale výnimkou nie sú ani zákazníci z celej strednej Európy. V súčasnosti sa produkciou betónových výrobkov už nezaoberá. Teraz je jedným z popredných výrobcov bazénov, nádrží a zastrešení v Česku a na Slovensku.


Vďaka vysokej kvalite, priaznivej cene, osobnému prístupu a rýchlemu dodaniu si získala mnoho spokojných zákazníkov nielen v Českej republike, ale aj v strednej Európe. Výhodou je bezpochyby doprava po celej Českej republike i Slovenskej republike ZADARMO.


Prístup je jedinečný v tom, že ku každej zákazke pristupujeme individuálne, preto naše produkty vytvárame zákazníkom priamo na mieru. Na trhu pôsobíme viac ako 26 rokov a do budúcnosti sa chceme zaradiť medzi špičku v tomto odbore.
- Napíšte nám