Upravit možností cookies


Najčastejšie otázky1) Ako prebieha montáž zastrešenia?

Zastrešenie k vám príde kompletne zmontované a na vás je iba prevŕtanie koľají a priskrutkovanie k podkladu. Následne sa nasunú moduly. Návod, vrtáky a kotviace skrutky sú súčasťou dodávky.


2) Aký je rozdiel medzi dutinkovým a plným polykarbonátom (priehľadným ako sklo)?

Dutinkový polykarbonát má výbornú UV stabilizáciu, čo vás ochráni pred škodlivými vplyvmi slnečného UV žiarenia, má lepšie izolačné vlastnosti a je menej náchylný na poškriabanie či údržbu. Oproti tomu plný polykarbonát vyzerá exkluzívnejšie a jeho UV vlastnosti sú rovnaké ako dutinkový polykarbonát.


3) Ponúkate bezkoľajnicové alebo jednokoľajnicové zastrešenie?

Bezkoľajnicové a jednokoľajnicové zastrešenie neponúkame, pretože nie je stabilný a nevydrží nános snehu.


4) Máme v bazéne rebrík, aké vybrať zastrešenie?

Rebrík musí byť umiestnený uprostred kratšej strany zastrešenia a budete potrebovať príplatkovú výbavu dvere na čele. Je potrebné zmerať, či bazén aj s rebríkom nie je dlhší ako ponúkané zastrešenie.


5) Ako mi bude zastrešenie doručené?

Zastrešenie k vám príde na prívesnom vozíku a je možné ho zložiť iba ručne. Na zloženie je potrebné mať zaistených 3 ľudí, ktoré pomôžu vodičovi so zložením. Zastrešenie sa zloží na dosky, ktoré má vodič pri sebe.


6) Má zastrešenie aretácie (zaistenie) a zámky?

Každý modul má dve aretácie (z oboch strán). Pokiaľ budete chcieť zastrešenie zamknúť je potrebné si kúpiť potrebný počet kaštieľov (na dvere jeden a na každý modul jeden).Napíšte nám